Jak długo działa wskaźnik LED sensor? Czy można w nim wymieniać baterię?

Czy filtrowanie wpływa korzystnie na wodę
Czy filtrowanie wpływa korzystnie na wodę
Lipiec 23, 2018

Jak długo działa wskaźnik LED sensor? Czy można w nim wymieniać baterię?

Dzbanki Dafi na dobre zagościły w wielu kuchniach. Poprawiają one smak i zapach wody, a posiłki przygotowywane na bazie wody z filtra po prostu smakują lepiej.

Użytkowanie dzbanków jest bardzo proste i intuicyjne, a sama wymiana filtra nie jest zbyt skomplikowana.

Dzbanki filtrujące zostały zaprojektowane tak, aby były estetyczne i bardzo funkcjonalne. Jedną z funkcjonalności dzbanka, którą cenią sobie użytkownicy jest wskaźnik LED sensor, który przypomina nam o wymianie filtra na nowy.

Jak długo działa wskaźnik LED sensor?

Wskaźnik LED sensor umieszony został na pokrywie dzbanka, przypomina on o comiesięcznej wymianie filtra. W zależności od typu dzbanka posiada on inny rodzaj wskaźnika. Led sensor to jedna z najbardziej zaawansowanych rozwiązań, które zostały zastosowane w dzbankach Dafi. Wskaźnik Led sensor dzięki kolorowym diodom informuje, kiedy upłynie czas przydatności filtra, sygnalizując to czerwoną lampką. Niebieska lampka informuje, iż stan filtra jest odpowiedni.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musimy pamiętać o wymianie filtra, pokrywa dzbanka przypomni nam o tym sama.

Czy można w nim wymieniać baterię?

Wskaźnik Led sensor, który został umieszczony na pokrywie dzbanków Dafi, dzięki nowoczesnej technologii, nie wymaga on żadnej konserwacji. Został on wyposażony w wysokiej jakości baterie, która cechuje się dużą żywotnością. Nie trzeba jej wymieniać na nową. Bateria powinna nam służyć do 3 lat użytkowania. Wskaźnik Led sensor został również odpowiednio zabezpieczony wodoodpornym zabezpieczeniem, dzięki czemu możemy myć całość pokrywy pod bieżącą wodą. Lecz nie należy jej umieszczać w zmywarce z pozostałymi elementami.

Dzbanki Dafi w zależności od rodzaju zostały wyposażone w różnorodne wskaźniki, od manualnych po inteligentne wskaźniki LED’owe. Manualne wskaźniki zwane też kalendarzowymi, posiadają suwak, który wskazuje datę przydatności filtra. Samodzielnie zaznaczamy na pokrywie odpowiedni dzień i miesiąc jaki następuje 30 dni po ostatniej wymianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok