Jaki filtr do wody wybrać?

dzbanek filtrujący Dafi
Dzbanki filtrujące wodę, czyli jak filtrować wodę w domu?
Luty 26, 2018
Czy woda filtrowana jest dobra?
Luty 26, 2018

Jaki filtr do wody wybrać?

Zależy Ci na polepszeniu jakości wody w swoim domu? Masz dość kamienia, który niszczy twój sprzęt AGD? Wielu z nas w takiej sytuacji decyduje się na zakup dzbanka filtrującego. To bardzo funkcjonalne urządzenie, które w znacznym stopniu poprawi stan naszej wody.

Producenci filtrów do wody pitnej, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, posiadają szeroką ofertę filtrów. Dafi polski producent filtrów do wody posiada różne typy filtrów, które pasują do szerokiej gamy dzbanków. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zmieniania typu filtru w zależności od zapotrzebowania, bez konieczności wymiany dzbanka.

Rodzaje filtrów do wody

  • Standardowe wkłady filtrujące poprawiają jakość wody kranowej. Jest ona odpowiednikiem wody butelkowanej, idealnie nadaje się do picia jak i gotowania. Zazwyczaj wkłady uniwersalne dodatkowo zapobiegają gromadzeniu się kamienia i osadu w czajnikach i ekspresach do kawy.

  • Na rynku również dostępne są zmiękczające filtry AGD. Przeznaczone są do filtracji bardzo twardej wody. Dzięki nim chronimy nasze urządzenia AGD przez kamieniem przedłużając ich żywotność. Filtr AGD zapobiega wytrącaniu się kamiennego osadu w wyniku redukowania nadmiaru doli wapnia i magnezu.

  • Jeśli zależy Ci na wzbogaceniu wody o dodatkowe składniki, możesz wybrać filtry do wody pitnej które dodatkowo uzupełniają wodę o jony magnezu. Filtry MG+ polepszają smak wody i jej skład, dzięki czemu może zastąpić nam wodę butelkowaną.

  • Filtry pH+ czyli tzw. filtry alkaliczne wzbogacają wodę kranową w jony sodu, wapnia i potasu, a także mineralizują wodę i podnoszą jej PH. Stosując filtr pH+ usuwamy chlor i jego pochodne z wody, a także inne substancje, które pogarszają smak wody.

Stosowanie filtrów do wody od firmy Dafi.pl oczyszcza wodę kranową nie demineralizując wody. Wkłady filtrujące do dzbanków zapewniają nam skuteczność nawet przez 30 dni. Dzięki czemu jest to jedno z najtańszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok