Jaki dzbanek do wody wybrać – Dafi czy Britta?

Sposoby na filtrowanie wody
Luty 26, 2018
Czy filtrowanie wpływa korzystnie na wodę
Czy filtrowanie wpływa korzystnie na wodę
Lipiec 23, 2018

Jaki dzbanek do wody wybrać – Dafi czy Britta?

Picie czystej wody dla naszego zdrowia jest bardzo istotne. Bierze ona bowiem udział we wszystkich procesach, jakie zachodzą w naszym organizmie. Nasze ciało w 50% zbudowane jest z wody. Dzienna zalecana ilość jaką powinniśmy wypić każdego dnia to około 2 litry.

Chcąc zapewniać sobie taką ilość wody butelkowanej, w ciągu całego miesiąca, mogłoby się okazać, że kosztuje Nas to zbyt dużo.

  • Co więc w takiej sytuacji zrobić?

Warto zadbać o poprawienie jakości i smaku wody kranowej by jakościowo odpowiadała tej butelkowanej.

  • Jak tego dokonać?

Warto zakupić dzbanek filtrujący wodę i dobrać do niego odpowiedni filtr, który oczyści i wzbogaci naszą wodę kranową.

Jaki dzbanek wybrać?

Obecnie z oferty dwóch czołowych producentów Dafi i Brity mamy możliwość dobrać dzbanek do naszych oczekiwań. Różnią się one zarówno pojemnością jak i kolorem czy designem.

Dzbanki jakościowo nie różnią się od siebie. Oba producenci dostarczają nam wysokiej jakości produkt z dobrego materiału.

W czym tkwi więc różnica? Z aspektu pierwszeństwa. Jako że brita stała się pionierem na rynku polskim w tej dziedzinie, jest ona też częściej kojarzona za tę właściwą. Jednak polski producent dzbanków filtrujących Dafi w niczym nie ustępuje popularnej bricie. Biorąc pod uwagę filtry, są one jakościowo i kształtem zbliżone do siebie, nadają się zarówno do dzbanków brity jak i dafi.

Polski producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował również produkt „to go”. Jeśli wiele czasu spędzamy po za domem, z powodzeniem małą wodę butelkowaną możemy zastąpić butelką filtrującą dafi, która dostępna jest w nowoczesnych kształtach i kolorach. Można zastosować w nich zarówno filtry standardowe jak i z magnezem czy filtry typu PH+.

Dokonując wyboru odpowiedniego dzbanka warto zastanowić się, co jest dla nas istotne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok